Rüyada mahalleyi karanlık görmek

Rüyada mahalleyi karanlık görmek özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, yeni bir yol çizileceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, ev sahibi olunacağına, insanlara yardım edeceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mahalleyi karanlık gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişilerle gelişen ani olaylar sevdiklerinize zaman ayıramamanıza neden olabilir.

Rüyada mahalleyi karanlık görmek sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada mahalleyi yıkamak makam ve kariyer sahibi olunacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mahalleyi sulamak kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada yaşadığı mahalleyi görmek günahlarının affedileceğine, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürekli eski mahalleyi görmek fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine tabir olunur.

Rüyada mahalleyi süpürmek aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mahalleyi polis basması çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine inanılır.

Rüyada mahalleyi fare basması hayırlı işlere girileceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments