Rüyada maden suyu

Rüyada maden suyu hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada maden suyu gördüyseniz:

  • Bir ilişki veya iş birliği hayatınızda fark yaratabilir.

Rüyada maden çıkarmak gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada maden toplamak bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada maden para çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada maden göçüğü zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada maden suyu yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, o kişiye zararının dokunacağına delalettir.

Rüyada maden ocaği görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, işlerin düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada maden kazası görmek çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına alamet eder.

Rüyada şişede maden suyu bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments