Rüyada lavanta kokusu duymak

Rüyada lavanta kokusu duymak sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, sorunların ardı ardına geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada lavanta kokusu duymak gördüyseniz:

  • Size farklı fırsatlar sunabilecek kültürleri, yaşam tarzlarını veya yerleri gözden geçirmelisiniz.

Rüyada lavanta kokusu duymak bazı sırların açığa çıkacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına yorulur.

Rüyada lavanta kokusu görmek ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, ilerleyeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada lavanta kokusu ticaret hayatını ilerleteceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada lavanta çiçeği kokusu kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına yorulur.

Rüyada lavanta kokusu koklamak küslükleri bitireceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına işaret etmektedir.

Rüyada lavanta kokusu almak düşmanlarına da dost olacağına, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada lavanta kokusu sürmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada lavanta kolonyası bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments