Rüyada lahit mezar

Rüyada lahit mezar büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada lahit mezar gördüyseniz:

  • Sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat edin.

Rüyada lahit görmek atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada lahit mezar kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski lahit görmek gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarihi lahit görmek her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lahit mezar kazmak hoş olmayan sözler işiteceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada lahit çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada lahit mezar ne demek sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına delalet eder.

Rüyada lahit mezar açmak sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments