Rüyada lahana yapmak

Rüyada lahana yapmak kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına delalettir.

Rüyada lahana yapmak gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin sizi aramaları ya da sizin bir süreden beri kontak kurmaya çalıştığınız kimselerle istediğiniz kontağı sağlayabilmeniz mümkündür.

Rüyada lahana görmek beyaz lahana yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada mor lahana içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine delalettir.

Rüyada mor lahana tarlası borçların gittikçe artacağına, rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine delalettir.

Rüyada lahana istemek sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada lahana temizlemek işlerinde bereket olacağına, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor lahana salatası hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı lahana yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada lahana kıymak büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments