Rüyada kuzenini sevmek

Rüyada kuzenini sevmek sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, hoşgörülü biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuzenini sevmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız ön planda ya da sosyal yaşamınızda hareketlilik var.

Rüyada kuzenini kıskanmak yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine işarettir.

Rüyada kuzenini sevmek insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına işarettir.

Rüyada kuzenini öpmek önemli yerlere geleceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuzenini arzulamak sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına işaret eder.

Rüyada kuzenini yaralamak eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kuzenini görmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına inanılır.

Rüyada ölü kuzenini görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına alamet eder.

Rüyada kuzenini boğmak bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.