Rüyada kuyumcudan altın bakmak

Rüyada kuyumcudan altın bakmak bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada kuyumcudan altın bakmak gördüyseniz:

  • Ufak seyahatler eleştirilerden ya da işinize karışan kişilerden uzaklaşmanıza yardım edebilir.

Rüyada kuyumcudan altın bakmak yeni iş kollarına girileceğine, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Rüyada kuyumcudan altın bilezik çalmak bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına, çok üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kuyumcudan altın küpe almak arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuyumcudan altın bozdurmak istediği noktalara ulaşacağına, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuyumcudan altın satın almak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyumcudan altın bileklik almak kendisine kızacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına inanılır.

Rüyada kuyumcudan çeyrek altın almak bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, emellere ulaşılacağına tabir olunur.

Rüyada kuyumcudan altın aldığını görmek büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.