Rüyada kuyumcu

Rüyada kuyumcu yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada kuyumcu gördüyseniz:

  • Belli bir planın veya bazı kişilerin gerçek yüzleri ya da güvenilir olup olmadığı ortaya çıkmaya başlıyor.

Rüyada kuyumcu iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada boş kuyumcu görmek çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine tabir olunur.

Rüyada kuyumcu ile konuşmak bütçesinin daralacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine alamet eder.

Rüyada kuyumcu da çalışmak iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyumcu görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına yorulur.

Rüyada kuyumcu aramak aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyumcu dükkanında çalışmak gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Rüyada kuyumcu dükkanı soymak sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments