Rüyada kuyuda beyaz su görmek

Rüyada kuyuda beyaz su görmek büyük tartışmalara gireceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, uzun uzun dalıp gideceğine, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine inanılır.

Rüyada kuyuda beyaz su gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin düşüncelerindeki olumlu ya da olumsuz yönleri işaret etmeniz maddi manevi ufak kazanımlara neden olabilir.

Rüyada kuyuda beyaz su görmek yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına yorulur.

Rüyada kuyuda et görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine tabir olunur.

Rüyada kuyuda kaybolmak onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda ağlamak borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuyuda taş görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine delalettir.

Rüyada kuyuda uyumak ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına inanılır.

Rüyada kardeşini kuyuda görmek fikirlerini, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada kuyuda kadın görmek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments