Rüyada kuşun bacağı ısırması

Rüyada kuşun bacağı ısırması yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, hilekar ve zayıf tanıdığa, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine yorulur.

Rüyada kuşun bacağı ısırması gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yapması olası olan teklifleri kabul etmemelisiniz.

Rüyada kuşun bacağı ısırması zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına alamet eder.

Rüyada bacağı kanamak sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada koyun bacağı kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına işaret etmektedir.

Rüyada bacağı kesmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada at bacağı görmek daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine alamet eder.

Rüyada ölü bacağı görmek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine işaret eder.

Rüyada bacağı morarmak şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada horoz bacağı görmek çok üzüntü yaşayacağına, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments