Rüyada kuş yuvasının düştüğünü görmek

Rüyada kuş yuvasının düştüğünü görmek karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, makam edineceğine, itibar kazanacağına, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kuş yuvasının düştüğünü gördüyseniz:

  • Geçmişte yaşadıklarınıza bağlı endişeleriniz olabilir.

Rüyada kuş yuvasının düştüğünü görmek girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kuş yuvasının içinde yumurta görmek kimseye el açmadan yaşayacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına rivayet eder.

Rüyada kuş yuvasının yerini değiştirmek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuş yuvasının bozulduğunu görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karınca yuvasının üstüne oturmak işlerin eski haline döneceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine işarettir.

Rüyada dişlerinin düştüğünü kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada kar düştüğünü görmek gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uçağın düştüğünü eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.