Rüyada kuş parmağının kesilmesi

Rüyada kuş parmağının kesilmesi gözyaşının kuruyacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüye rivayet etmektedir.

Rüyada kuş parmağının kesilmesi gördüyseniz:

  • Maddi açıdan şanslı gelişmeler var.

Rüyada kuş parmağının kesilmesi sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine tabir olunur.

Rüyada parmağının acıması çok sevilen bir kişi olunacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sol baş parmağının kopması parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada el parmağının şişmesi dileklerin kabul olacağına, feraha ermeye işaret etmektedir.

Rüyada el baş parmağının kopması birçok yeni bağlantı kurulacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada el parmağının çıkması bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, kendi işinin sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada parmağının emilmesi işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına işaret etmektedir.

Rüyada parmağının delinmesi başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.