Rüyada küs olduğun biriyle

Rüyada küs olduğun biriyle bir süre bu durumun devam edeceğine, sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle gördüyseniz:

  • Sağlığınızı, hukuki ya da maddi başlıkları ilgilendiren konularda elinizde sağlam belgeler veya ispatlar yoksa henüz karar almamalısınız.

Rüyada küs olduğun biriyle böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişiyle sarılmak herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, nasıl bir hayat sürdüreceğine tabir olunur.

Rüyada küs olduğun kızla konuşmak gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun akrabayı dövmek allah katında yükseleceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun eşiyle barışmak işlerinin günden güne açılacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına yorulur.

Rüyada küs olduğun birini kovmak sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına işarettir.

Rüyada eşinin öldüğün görmek çalışıyorsa terfi alacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun birinin kızması imkânsızlıklarının biteceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments