Rüyada küs olduğun biriyle el sıkışmak

Rüyada küs olduğun biriyle el sıkışmak zarar edilen bir dönemin biteceğine, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına inanılır.

Rüyada küs olduğun biriyle el sıkışmak gördüyseniz:

  • Ufak tefek gerilimler yaşansa da, kısa sürecek, takılmamalısınız.

Rüyada küs olduğun biriyle şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına ve borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun biriyle nişanlanmak işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine delalettir.

Rüyada küs olduğun biriyle buluşmak aksine işe neredeyse köstek olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle yüzmek uzun bir ömre sahip olunacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle top oynamak aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada küs olduğun biriyle selamlaşmak kazancının günden güne artacağına, dinamik olacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle barışmak nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle eğlenmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments