Rüyada kuru üzüm ve badem görmek

Rüyada kuru üzüm ve badem görmek yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine işarettir.

Rüyada kuru üzüm ve badem gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek veya başka kurumların güvencesi altında bazı işlere kalkışmanız veya bağlayıcı sözler vermeniz halinde zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada kuru üzüm ve badem görmek kötü yola sapmayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuru badem görmek yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, zor bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada badem üzüm görmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birine kuru badem vermek onlar adına aç insanları doyuracağına, fakir çocukları giydireceğine, adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada kuru badem ağacı görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına inanılır.

Rüyada kuru kabuklu badem görmek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru badem kırıp yemek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dalında kuru badem görmek bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments