Rüyada kurşundan kurtulmak

Rüyada kurşundan kurtulmak ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kurşundan kurtulmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmeden veya tepki vermeden önce daha fazla soru sormanız gerekiyor.

Rüyada kurşundan kurtulmak iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına tabir olunur.

Rüyada kurşundan saklanmak uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurşundan vurulmak elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına tabir olunur.

Rüyada kurşundan kaçmak aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuran kursundan kaçmak malların çoğalacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına delalettir.

Rüyada kurşundan yaralanmak çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kurşundan korunmak bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.