Rüyada kurbağa öpmek

Rüyada kurbağa öpmek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, hainlik yapacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, mevki makam sahibi olunacağına, masrafların altında kalacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına rivayet eder.

Rüyada kurbağa öpmek gördüyseniz:

  • En ufak bir açık verdiğiniz taktirde bunu kullanmak için bazı kimseler tetikte bekliyorlar.

Rüyada kurbağa ezmek kötü duygularını yeneceğine, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına yorulur.

Rüyada kurbağa doğurmak kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, üzüleceğine alamet eder.

Rüyada kurbağa korkmak sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, sevdiklerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kurbağa sıçmak yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına yorulur.

Rüyada evi kurbağa basması işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada turuncu kurbağa manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına alamet eder.

Rüyada kurbağa beslemek ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine delalettir.

Rüyada pembe kurbağa itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments