Rüyada kurabiye yemek imam nablusi

Rüyada kurabiye yemek imam nablusi hayırlı yollara gireceğine, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurabiye yemek imam nablusi gördüyseniz:

  • Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada kurabiye yemek imam nablusi sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına işarettir.

Rüyada oruçluyken kurabiye yemek ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, bunalıma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada portakallı kurabiye yemek hayalindeki işi gerçekleştireceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine yorulur.

Rüyada bademli kurabiye yemek günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine işarettir.

Rüyada limonlu kurabiye yemek aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tatlı kurabiye yemek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kurabiye yemek diyadinnet bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada fındıklı kurabiye yemek yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına inanılır.

One thought on “Rüyada kurabiye yemek imam nablusi

  1. Ruyamda halami ziyarete gidiyoruz halamda sofra kurulmus tatli tuzlu cok cesit hamur cesitleri yapilmis cayla ikram ediliyor ben kekten aliyorum kekin ustu yesil renk gurabiyeden poacadan tadiyorum hersey cok guzeldi bunlari eliyle yapan halamin damadi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.