Rüyada kumaş yutmak

Rüyada kumaş yutmak cesaret gerektiren işlere gireceğine, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, ticaretin önünün açılacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına yorulur.

Rüyada kumaş yutmak gördüyseniz:

  • Yapılacak seyahatler, ziyaretler veya sizin için özel bir kişiyle zaman geçirmeniz hayatınızı zenginleştirebilir.

Rüyada kumaş bakmak rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada top kumaş görmek yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına tabir olunur.

Rüyada kumaş dikmek büyük üzüntüler olacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kumaş parçası dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına işaret eder.

Rüyada kumaş gül görmek yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, hedeflere ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada kumaş topları kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, bol kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada çok kumaş görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine delalet eder.

Rüyada pamuklu kumaş başka kimselere de yardım edeceğine, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.