Rüyada kum fırtınasından kaçmak

Rüyada kum fırtınasından kaçmak içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, kendini yiyip bitireceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kum fırtınasından kaçmak gördüyseniz:

  • Duygularınızın sizi kontrol etmesine izin vermemelisiniz.

Rüyada kum fırtınasından kaçmak sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına delalet eder.

Rüyada kar fırtınasından kaçmak hayatın pahalılaşmasına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kum fırtınasından kurtulmak projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments