Rüyada kulaktan siyah sıvı akması

Rüyada kulaktan siyah sıvı akması maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kulaktan siyah sıvı akması gördüyseniz:

  • Paylaşımdan kaçınmamanız sizin için en doğru sonuçları doğurabilir.

Rüyada kulaktan siyah sıvı akması belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına rivayet eder.

Rüyada kulaktan siyah sıvı gelmesi gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada kulaktan sarı sıvı gelmesi kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulaktan sıvı akması allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine tabir olunur.

Rüyada kulaktan sıvı gelmesi yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, ileriye gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulaktan beyaz sıvı akması uzun bir hayat yaşayacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada siyah sıvı kusmak refaha erişileceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine işaret eder.

Rüyada burundan siyah sıvı gelmesi eğlenceli günler yaşayacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.