Rüyada küçük incir yemek

Rüyada küçük incir yemek büyük üzüntüler olacağına, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına, dualarının karşılığını alacağına, gelir elde edeceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada küçük incir yemek gördüyseniz:

  • Karşı cinsle duygusal anlaşmazlıklarınız olabilir.

Rüyada küçük incir yemek ruhuna hayrat yapılacağına, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada incir ağacında kuru incir görmek işlerin aksamayacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına işarettir.

Rüyada incir ağacından incir koparıp yemek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına yorulur.

Rüyada incir ağacının altında incir yemek yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, dertlerinin günden güne artacağına yorulmaktadır.

Rüyada incir ağacı görmek ve incir yemek bereket ve zenginlik sahibi olacağına, zararların üst üste geleceğine inanılır.

Rüyada küçük incir ağacı görmek sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada incir görmek incir yemek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir toplamak veya başkasının size incir verdiğini görmek günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, geçim sıkıntısı çekeceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.