Rüyada kucağında bebek düşürmek

Rüyada kucağında bebek düşürmek bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kucağında bebek düşürmek gördüyseniz:

  • Yaratıcı veya romantik etkiler baskın.

Rüyada kucağında bebek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada bebek kucağında taşımak bir erkeğin rüyasında bacak görmesi ise, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir ölünün kucağında bebek kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine inanılır.

Rüyada kucağında bebek sevmek rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada kucağında bir bebek görmek anne babanın birbirine düşeceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada kucağında bebek düşürmek olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine işarettir.

Rüyada kucağında bebek öpmek özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kucağında bebek tutmak çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.