Rüyada koyunun seni kovalaması

Rüyada koyunun seni kovalaması iftiraya maruz kalınacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına, ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir anda yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada koyunun seni kovalaması gördüyseniz:

  • Bazı sözleri duymamazlığa gelmenizde fayda var.

Rüyada koyunun seni kovalaması evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına işarettir.

Rüyada koyunun seni takip etmesi aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada koyunun seni ısırması ne demek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyunun seni koruduğunu görmek dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada koyunun kaçması bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada koyunun koşması manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, bol para kazanacağına delalettir.

Rüyada koyunun konuşması ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada koyunun yalaması zor günler geçirileceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Aksoy

Rüyamda bir eve gidiyordum o evin önünde hayvanlar vardı bir tane de koyun vardı konuşuyordu önce ayaklarıma boynuzlarıni geçirdi kanattı sonra ise elimi öpüp hoşgeldin gibi biseyler soyledi daha sonra da yanımda ablam vardı ayağım kanadı diye ağlamaya başladım

Aymelek

Rüyamda kuzu severken annesi geldi ve beni kovalamaya başladı uzun süre peşimi bırakmadı.Bir yere saklanarak kendimi öyle kurtardın tabir edermisiniz