Rüyada köstebek beslemek

Rüyada köstebek beslemek üzüntülerin daha da artacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, borcunun da hafifleyeceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada köstebek beslemek gördüyseniz:

  • Maddi kaynaklarınızın başkaları tarafından suistimal edilmemesi için daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada köstebek kovalaması hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına inanılır.

Rüyada köstebek ile konuşmak sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok daha iyi günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada köstebek beslemek yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada ölü köstebek görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine delalet eder.

Rüyada köstebek toprağı görmek bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köstebek görmek diyanet başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine inanılır.

Rüyada köstebek pasta görmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada köstebek yuvası bozmak işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments