Rüyada köşe başı

Rüyada köşe başı işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine alamet eder.

Rüyada köşe başı gördüyseniz:

  • Bazı adımları başkalarının atmasını bekleyerek zaman kaybediyorsunuz.

Rüyada köse olmak şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına inanılır.

Rüyada köşe görmek eğer şifaysa da şifasını bulacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada köşe başı kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine tabir olunur.

Rüyada köşe yazarı görmek huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dip köşe temizlik yapmak hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi köşe takımı görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada köşe kapmaca ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada evi dip köşe temizlemek çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments