Rüyada korktuğunun başına gelmesi

Rüyada korktuğunun başına gelmesi tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine alamet eder.

Rüyada korktuğunun başına gelmesi gördüyseniz:

  • Sadece diğerlerine faydası olacağı ya da onları mutlu edeceği için bazı konularda anlaşmaya varmanız ya da bağlayıcı sözler vermeniz doğru olmayabilir.

Rüyada korktuğunun başına gelmesi iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada başına taş değmesi zengin bir hayat sürüleceğine, şansının hep açık olacağına delalet eder.

Rüyada başına al örtmek rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada başına su akması sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başına taş vurulması iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başına kuş gagalaması küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde allah’ın sevgili kulları arasında olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başına fes giymek geniş bir rızka kavuşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada tek başına nişanlanmak zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments