Rüyada kör tavuk görmek

Rüyada kör tavuk görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, makamının tehlikeye gireceğine, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kör tavuk gördüyseniz:

  • Farklılıkları belirtip yolunuza devam edin.

Rüyada tavuk ve tavuk pisliği görmek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavuk ve tavuk yumurtası görmek yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına delalet eder.

Rüyada tavuk kümesi ve tavuk görmek meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine delalet eder.

Rüyada tavuk şiş sevdiğini söyleyeceğine, büyük sorunlarla karşılaşacağına, kendisini büyük sıkıntıların beklediğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada tavuk eti dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine işarettir.

Rüyada tavuk kaçırmak başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine delalettir.

Rüyada haşlanmış tavuk zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk yatırmak imkân sahibi olacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments