Rüyada kör olacağını görmek

Rüyada kör olacağını görmek maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, başarıları ile tanınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kör olacağını gördüyseniz:

  • İlişkilerinizde entrikanın aşırıya kaçmamasına dikkat etmelisiniz.

Rüyada sel olacağını duymak maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, sevilen bir dostun geleceğine işarettir.

Rüyada kel olacağını görmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Rüyada kör olacağını görmek eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine delalettir.

Rüyada idam olacağını görmek sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına işarettir.

Rüyada düğün olacağını söylemek onu dinleyeceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ameliyatı olacağını görmek iyilik ve güzellik bulacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine inanılır.

Rüyada kanser olacağını duymak kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına işarettir.

Rüyada mahkeme olacağını görmek işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, haklılığının anlaşılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments