Rüyada konuşmadığın birine selam vermek

Rüyada konuşmadığın birine selam vermek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, hayatın pahalılaşmasına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine alamet eder.

Rüyada konuşmadığın birine selam vermek gördüyseniz:

  • Ek sorumluluk veya görevler söz konusu olabilir.

Rüyada konuşmadığın birine selam vermek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada konuşmadığın birinin selam vermesi uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada konuşmadığın birine para vermek kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada küs birine selam vermek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birine selam göndermek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına inanılır.

Rüyada birine selam vermek yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına işarettir.

Rüyada ölen birine selam vermek iş yaşantısında hırslanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevmediğin birine selam vermek tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments