Rüyada komşunun evini temizlemek

Rüyada komşunun evini temizlemek çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, zorluklarının kalmayacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, eğleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun evini temizlemek gördüyseniz:

  • Mesleki konularda bazı terslikler devam edebilir.

Rüyada komşunun evini su basması yersiz yere suçlanacağına, aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir komşunun evini görmek böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.

Rüyada komşunun evini temizlemek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada komşunun evini sattığını görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun evini taşıdığını görmek uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada komşunun evini rutubetli görmek iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşunun evini badana yapmak verimli işlere gireceğine, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına alamet eder.

Rüyada komşunun evini çok güzel görmek üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.