Rüyada kocasının sakalını kestiğini görmek

Rüyada kocasının sakalını kestiğini görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine alamet eder.

Rüyada kocasının sakalını kestiğini gördüyseniz:

  • Farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz, yeni işlere başlayabileceğiniz veya yeni bir pozisyona getirilebileceğiniz bir yıllık süreç başlıyor.

Rüyada kocasının sakalını kestiğini görmek ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına delalettir.

Rüyada kadının kocasının sakalını kestiğini görmek maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine yorulur.

Rüyada abimin sakalını kestiğini görmek yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada hocanın sakalını kestiğini görmek bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine yorulur.

Rüyada sakalını kestiğini görmek ne demek zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, parasız ve işsiz kalacağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasının sakalını kestiğini görmek eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada birinin senin sakalını kestiğini görmek hem amaçlarına nail olamayacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin sakalını kestiğini görmek keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments