Rüyada kocasının boğazını kesmek

Rüyada kocasının boğazını kesmek sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine delalettir.

Rüyada kocasının boğazını kesmek gördüyseniz:

  • Özgüveniniz ne kadar fazla olursa, mücadele gerektiren veya rekabet içeren ortamlarda o kadar başarılı olabileceksiniz.

Rüyada kocasının boğazını kesmek el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, eline geçen kazancı boşa harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada boğazını şiş görmek hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına yorulur.

Rüyada boğazını kesmek başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşının boğazını kesmek insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, büyük başarılara kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin boğazını sıkması sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada abimin boğazını kesmek büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına inanılır.

Rüyada komşunun boğazını kesmek uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşmanının boğazını kesmek amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.