Rüyada kocanın şeyini görmek

Rüyada kocanın şeyini görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına işarettir.

Rüyada kocanın şeyini gördüyseniz:

  • Bazı konular yavaş ilerliyor olabilir.

Rüyada kocanın şeyini görmek çirkin bir iş yapmaya, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada her şeyini çaldırmak kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına işarettir.

Rüyada bir şeyini unutmak atılan adımların zarar vereceğine, rakipleri mağlup edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün şeyini görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kısmetinin artacağına rivayet eder.

Rüyada şeyini kıllı görmek büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kızın şeyini görmek sevincinin üzüntüye döneceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine inanılır.

Rüyada bir şeyini kaybedip bulmak çevresinin kalabalıklaşacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının şeyini görmek eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments