Rüyada kocam benden uzak duruyor

Rüyada kocam benden uzak duruyor kimseye haksızlık etmeyeceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına işarettir.

Rüyada kocam benden uzak duruyor gördüyseniz:

  • Dalgın olabilirsiniz, muhafazakarlığa eğilimlisiniz, fazlaca içe kapanıksınız.

Rüyada kocam benden uzak duruyor ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada kocam benden ayrildi hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, insanlarla uyumunun artacağına işarettir.

Rüyada kocam benden ayrılmak istiyor başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada kocam benden boşanmak istiyor eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocam kayboldu dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine yorulur.

Rüyada kocam tutuklanıyor çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada kocam hamile patron koltuğunda oturacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocam benimle ilgilenmiyor aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

3 yorum “Rüyada kocam benden uzak duruyor

    • Mürşid der ki,
      Rüyanız rahatlığa, huzura ve atılan adıma işarettir. Rüya yorumuna göre sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine; karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına; yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.