Rüyada kızımın olacağını duymak

Rüyada kızımın olacağını duymak elinin bollaşacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, garanti olacak bir yer edineceğine, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada kızımın olacağını duymak gördüyseniz:

  • Sorumluluk, görev veya planlarınızı müzakere edebilirsiniz.

Rüyada kızımın olacağını duymak eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kel olacağını görmek isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada kör olacağını görmek bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada sel olacağını duymak kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine inanılır.

Rüyada düğünün olacağını öğrenmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada veteriner olacağını görmek iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, kişinin kendi başının çaresine bakacağına işarettir.

Rüyada deprem olacağını duymak uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına işaret eder.

Rüyada kızım olacağını söylemek hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments