Rüyada kızımı dövüyordum

Rüyada kızımı dövüyordum yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına yorulur.

Rüyada kızımı dövüyordum gördüyseniz:

  • Sizinle aynı endişeleri, değerleri veya çözüm yollarını paylaşan kişilerle iş birlikleri yapabilir veya iş birlikleri kurabilirsiniz.

Rüyada kızımı dövüyordum kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına inanılır.

Rüyada kızımı aramak aylık gelirinin artacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızımı kaçırdılar huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızımı kaybettim hikmete kavuşacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kızımı yıkamak kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızımı korumak daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kızımı istediler sırtının yere gelmeyeceğine, büyük maddi kayıp verileceğine alamet eder.

Rüyada kızımı dövdüler iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments