Rüyada kızım olacağını söylemek

Rüyada kızım olacağını söylemek evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, büyük sıkıntılar içine gireceğine, zenginliğe sahip olacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, büyük problemler yaşanacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kızım olacağını söylemek gördüyseniz:

  • Duygularınızı dengede tutabilmeniz oldukça zordur.

Rüyada kızım olacağını söylemek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına delalet eder.

Rüyada kızım olacağını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, yanlışlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kızım olacağını öğrenmek yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada kızım oluyordu hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına inanılır.

Rüyada kızım ağlıyordu iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine tabir olunur.

Rüyada kızım vardı sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine inanılır.

Rüyada kızım evlenecekmiş büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada kızım doğum yaptı alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments