Rüyada kıyafet olmaması

Rüyada kıyafet olmaması aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, düzenin bozulacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine, hoşluklarla karşılaşacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada kıyafet olmaması gördüyseniz:

  • Kullandığınız ya da kullanacağınız yöntemlerle istediğiniz kişi veya grupları kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Rüyada kıyafet dikmek iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, ele geçen paranın daha da artacağına işarettir.

Rüyada kıyafet düzenlemek dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına işarettir.

Rüyada şeffaf kıyafet insanlara iş öğreteceğine, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıyafet ıslanması güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işarettir.

Rüyada kıyafet toplamak kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada bol kıyafet görmek maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıyafet kirlenmesi kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine rivayet eder.

Rüyada kıyafet yıkamak kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments