Rüyada kıvılcımlar görmek

Rüyada kıvılcımlar görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına, hayırlı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kıvılcımlar gördüyseniz:

  • Münakaşalarınızın başlıca sebebi, yakın akrabalarınızla ilgili bazı olumsuz gelişmelerin getirdiği can sıkıntıları olabilir.

Rüyada kıvılcımlar görmek elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments