Rüyada kısık ses duymak

Rüyada kısık ses duymak gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, hayata karşı bakışının değişeceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına delalet eder.

Rüyada kısık ses duymak gördüyseniz:

  • Olayları akışına bırakın.

Rüyada kısık göz uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, huzurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kısık ses duymak iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, kazançlı işlere girileceğine rivayet eder.

Rüyada sesi kısık ağlamak işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Rüyada kısık sesle konuşmak hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına işarettir.

Rüyada sesinin kısık çıkması elinin de bolluk göreceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına delalet eder.

Rüyada kısık göz görmek resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kısık sesle ağlamak yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sesi kısık konuşmak kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, harcama gücünün artacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments