Rüyada kirpik koparmak

Rüyada kirpik koparmak başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına inanılır.

Rüyada kirpik koparmak gördüyseniz:

  • Geçmiş sorunları büyütmek değil, izlerini dahi ortadan kaldırmak için çaba harcamakta fayda vardır.

Rüyada kirpik şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada kirpik beyazlaması yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına işarettir.

Rüyada kirpik dökmek önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada takma kirpik yeni bir projenin başına geçirileceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine inanılır.

Rüyada kirpik çıkarmak sevdiklerinin hep yanında olacağına, kazancı arttıracağına delalettir.

Rüyada kirpik uzatmak kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, hayallerinin gerçek olacağına yorulur.

Rüyada kirpik yolmak hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada kirpik kaş dökülmesi üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.