Rüyada kırmızı papağan görmek

Rüyada kırmızı papağan görmek daha fazla başarı kazanılacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı papağan gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin talepleri ilerlemenizin önünde set oluşturabilir.

Rüyada kırmızı papağan yakalamak yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı papağan görmek ruhuna hayrat yapılacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil kırmızı papağan görmek işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine rivayet eder.

Rüyada kırmızı konuşan papağan görmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada büyük kırmızı papağan görmek onlara doyasıya sarılacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı papağan görmek islami kendisini daha rahat hissedeceğine, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına inanılır.

Rüyada kırmızı renkli papağan görmek eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı mavi papağan görmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, müreffeh bir yaşama sahip olacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments