Rüyada kırmızı leke görmek

Rüyada kırmızı leke görmek huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, güzel günlerle tanışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada kırmızı leke gördüyseniz:

  • Olayları akışına bırakabilirseniz, siz müdahale etmeden, nasıl her şeyin yoluna girdiğini görerek şaşırabilirsiniz.

Rüyada bacakta kırmızı leke yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı leke görmek adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada karnında kırmızı leke görmek işlerinin çok iyi gideceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına yorulmaktadır.

Rüyada elde kırmızı leke görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine rivayet eder.

Rüyada kolunda kırmızı leke görmek kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada vücutta kırmızı leke görmek eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ciltte kırmızı leke görmek çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına delalet eder.

Rüyada bacakta kırmızı leke görmek sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments