Rüyada kırmızı düdük görmek

Rüyada kırmızı düdük görmek sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, yüklü siparişler alacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı düdük gördüyseniz:

  • Dost bildiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı değiştiğini görerek üzülebilirsiniz.

Rüyada kırmızı düdük görmek zengin olunacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına inanılır.

Rüyada düdük bulmak parasının üstüne para ekleyeceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine inanılır.

Rüyada düdük sesi yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına işaret eder.

Rüyada düdük çalması yanlış işler yapacağına, yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına delalet eder.

Rüyada kırık düdük görmek başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada birinden duduk almak mirasa, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada demir düdük görmek çok daha kötü durumlara düşüleceğine, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz düdük görmek patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine inanılır.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada kırmızı düdük görmek

  1. Rüyamda bir öğretmen beden eğitimi salonunda bazı öğrencilere düdük veriyodu düdük alanlar voleybol oynamaya hak kazaniyodu yani son kırmızı düdüğü bir çok kişinin içinden bana veriyodu hoca ve rengi kırmızıydı

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya zenginliğe, projelere ve yaşama delalet eder. Rüya yorumuna göre gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına; büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına; can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.