Rüyada kırık ayna parçaları görmek

Rüyada kırık ayna parçaları görmek geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, ondan her zaman iyi haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada kırık ayna parçaları gördüyseniz:

  • Birbirine zıt olan şeyleri bir araya getirebilirsiniz.

Rüyada kırık ayna parçaları görmek yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına işarettir.

Rüyada kırık ayna parçaları toplamak ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada ayna parçaları görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına yorulur.

Rüyada kırık şişe parçaları görmek büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada kırık altın parçaları görmek bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırık ayna atmak fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayna kırık görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine işaret eder.

Rüyada kırık ayna toplamak kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments