Rüyada kireç

Rüyada kireç başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, korkularından kurtulacağına, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, yüksek bir makamı olacağına delalettir.

Rüyada kireç gördüyseniz:

  • Bazı kimseler sırf size karşı olsun diye bir takım yenilikler teklif etseler bile bundan siz kazançlı çıkacaksınız.

Rüyada kireç yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kireç sökücü art niyetli kimselere rastlayacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine tabir olunur.

Rüyada eve kireç sürmek iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kireç dökmek heveslerinin de azalacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kireç kazımak kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada kireç suyu evine huzurun ve bereketin geleceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına işaret eder.

Rüyada kireç torbası görmek uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kireç ocağı görmek işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, başarılarının tadına varacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments