Rüyada kireç kazımak

Rüyada kireç kazımak herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, yaşam tecrübesi edineceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işlerinin hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kireç kazımak gördüyseniz:

  • Bir yere gitmeniz ya da birisi ile buluşmanız mümkündür.

Rüyada kireç aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kireç suyu güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüyada kireç dökmek sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına inanılır.

Rüyada kireç sökücü dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine işaret eder.

Rüyada kireç kazımak yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına rivayet eder.

Rüyada eve kireç sürmek kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çaydanlıktan kireç temizlemek düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına inanılır.

Rüyada beyaz toz kireç görmek sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments