Rüyada kiminle evleneceğini bilmemek

Rüyada kiminle evleneceğini bilmemek büyük çaba sarfedeceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, önemli yerlere geleceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kiminle evleneceğini bilmemek gördüyseniz:

 • Gizli ilişkiler söz konusu olabilir.

Rüyada kiminle evleneceğini bilmemek yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, paraya ve mala kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kiminle evleneceğini görmek ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Rüyada kiminle evleneceğini görmek için dua hayatını sürdürmekte zorlanacağına, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına delalet eder.

Rüyada kiminle evleneceğini bilmeden evlenmek yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kiminle evleneceğini görmek için namaz sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kiminle evleneceğinin söylenmesi sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kiminle evlendiğini bilmemek hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kiminle evlendiğini görmek çok büyük zorluklar atlatacağına, planların tutmayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada kiminle evleneceğini bilmemek

 1. Rüyamda hayatıma giren erkekler içinden seçim yapıyordum hangisiyle evlensem daha iyi olur diye düşünüyordum. Bi ilişkim var mutluyum da. Ama rüyamda eski erkek arkadaşlarımı da düşünüyordum hangisiyle evliliğim daha iyi olur diye.
  Bir de dudağımda uçuk çıkıyordu içinden sonra birden tüm ağız dışına yayılıyordu.

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya sevinmeye, saygıya ve kolaylığa işarettir. Rüya tabirine göre sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine; insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine; sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.