Rüyada kıllı yüz görmek

Rüyada kıllı yüz görmek yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına, geçim derdinin kalmayacağına, rahat bir işe girileceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine yorulur.

Rüyada kıllı yüz gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor durumların sinirlerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada kıllı yüz görmek türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kıllı bebek aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine işaret eder.

Rüyada kıllı ayak onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kıllı erkek sosyal hayatını da askıya alacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada kıllı görmek tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, birçok engelin aşılacağına delalettir.

Rüyada kıllı olmak variyeti ile herkesi kıskandıracağına, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kıllı su görmek aradığı kişiyi bulacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kıllı dil görmek anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.